Hunt lambanahas ehk kõik tuleb varem või hiljem välja

Olen siin nädal aega mõtisklenud, kas blogin sellest või ei blogi. Samas ehk saan sellega kedagi hoiatada ja manitseda jällegi ettevaatlikkusele. Nimelt veidi üle aasta tagasi dateisin paar kuud ühe eesti-venelasega, kes elas Inglimaal. Tal olevat plaanis Eestimaale tagasi kolida, aga mõned tööasjad olevat veel Inglismaal lõpetada. Armumist minu poolt ei olnud, aga tore oli suhelda ja mõned dated meil ikka olid.

Meie teed läksid lahku, kui algas Ukraina sõda. Nimelt tema uskus üht kuulujuttu nagu ühed Eestisse tulnud ukrainlased ründasid üht väikest tüdrukut, kuna tema oma emaga rääkis telefonis vene, mitte ukraina keeles. Minul töötas aga sõbranna PPAs ja uurisin kohe, mis värk on. Ei vastanud tõele. Tema aga uskus siiski oma tuttava tuttavat. Ok, sama hästi uskusin mina oma sõbrannat. Lõpuks ta ütles, et Zelenski on jobu ja näidake mulle naine, kes too aeg ja siiani teda kangelaseks ei peaks. Ühesõnaga sinnapaika see suhtlus jäigi. Instagramist kustutasin ta mingi hetk ära, aga tema jäi mind edasi jälgima, aga mul oli suhteliselt ükskõik sellest.

Tulles aga tagasi selle juurde, miks ma sellest blogin. Nädal tagasi saatis mulle üks naine FB postituse lingi, mis oli vene keeles. Vene keeles ma just tugev ei ole ja kasutasin tõlget ja WTF, mis välja tuli. Ta on ühelt Eestis elavalt naiselt petnud välja 3500.-. Postituse aga ei teinud see naine, kes mulle kirjas, vaid keegi teine üldse. Selle naisega hakkasime veidi rääkima ja tuli välja, et tegelikult sellel ajal, kui mina selle tüübida datesin (matchisime Tinderis dets 2021 ja suhtlesime/datesime 2022.jan-märts, olen teda ka hiljemalt Tinderis näinud), elasid nad koos!

Tuli välja, et nende kooselu aeg oli mehel palju erinevaid naisi. Oma naisele ajas kodus pidevalt igasugu jura kokku ja keerutas end kuidagi taas välja. Lisaks, olevat ta elanud naise kulul. Lilli olevat ta oma naisele 3 aasta jooksul ühe korra kinkinud. Pidevat Eestis käimist põhjendas ta sellega, et tal on ema suremas (no minu aeg oli küll see ema täie elu ja tervise juures). Ma olin üsna shokeeritud, et ok, ta tundus mu jaoks vaimselt madalam, aga ei oleks uskunud, et ta valetaja ja petja on (tutvuse alguses rääkis, kuidas ta vihkab selliseid omadusi inimestes). Naisest on mul tohutult kahju. Tean täpselt, mis tunne on see, kui sulle valetatakse ja sind petetakse. Lisaks tüüp hetkel ähvardab teda (klassika) ja ka teisi naisi, kes on julgenud suu lahti teha.

Minuga oli ta ka väga lahke, söömas käisime, tegi alati välja, saatis Inglismaal olles lillebukette koos shampusega,  saatis mulle isegi raamatuid. Ilmselt siis teiste naiste raha eest. Siinkohal ma lõpetaksingi selle loo sellise iroonilise märkusega, et mäletate see raamat, mida mulle üks narts (ka eesti-venelane) tagasi ei andnud, kellest 2022.a suve lõpus kirjutasin? See tüüp saatis mulle selle Inglismaalt 😀 ehk siis ühe petise juurest jõudis teise juurde. Igatahes, kes tahab teada, kellest käib jutt, siis kirjutage, sest Tinderis oli ta kuskil kuu aega tagasi veel aktiivne (tean seda sellepärast, sest siis kustutasin ise Tinderi ära ja olin teda just seal näinud).

 

*Pilt pärineb meie lasketiiru datelt.

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga