Hunt lambanahas ehk kõik tuleb varem või hiljem välja vol2

Hei-hei!

Oma Instagrami lehel jagasin selle loo osas reklaamlauset “Ja see pole veel kõik!” Nimelt kirjutas mulle veel mitu ohvrit. Esiteks, ta ähvardab oma Inglismaal elavat endist elukaaslast (õnneks kirja teel, millega saab juba politseisse minna). Teiseks, ähvardab ta üht ohvrit sellega, et saadab laiali naise intiimsed pildid (naised, palun, palun ärge saatke endast selliseid pilte, sa kunagi ei tea, millal teine pool võib segi keerata). Kolmandaks ähvardab ta naist, kes talle raha laenas, et kui tema ei lõpeta sellest rääkimist, ei näe ta oma 3500.- enam kunagi (no ilmselt nagunii ei näe). Ma väga imestan, et mind veel kuidagi ähvardatud pole, kuigi ma isegi ei kujuta ette, millega tal mind ähvardada oleks…

Alustan siis praegu naisest, kes talle 3500.- laenas. Tegemist oli tema sõbrannaga, kellega nad on olnud 20 aastat tuttavad. Mees rääkis, kuidas koguvad haige sugulase jaoks raha. Meenus kohe film Tinder Swindler, kes oskas samuti oma sõbrannalt raha välja petta.

 

Tinder Swindleri filmiga saan edasi minna järgmise naise juurde. Temalt oli ta vaid 100.- laenanud ja selle ka õnneks tagasi maksnud, aga esimene film, mida nad koos vaatasid, oligi Tinder Swindler. Talle valetas ta aga Inglismaal käimiste kohta (ilmselt ka mulle, sest lennukist jäi ta pidevalt maha, aga kuna minu huvi polnud nii suur, siis ma seda ka ei kontrollinud). See naine aga kontrollis tema väited, et jälle lend hilineb ja läheb kauem aega (see on ju kõik avalik info!). Lisaks rääkis naisele, kuidas ta ema on vähki suremas. Samal ajal oli emal instas mehega storyd, kuidas nad baaris karaoket laulavad… Vaatasin nüüd ise ka ta ema pilte ja väga elu ning tervise juures sportlik ema tundub olevat.

Mehe juures nad kunagi ei käinud, kuna väidetavalt oli seal remont ja õde elas ajutiselt seal. Lisaks mees valetas sellele naisele hariduse osas, et tal on kõrgharidus (selle naise jaoks on mehe haridus oluline ja no klassika, kui seda pole, siis valega ikka saab semmima hakata nagu mul kunagi üks mees valetas lubade olemasolu kohta, et muidu poleks ma ju teda vaadanud).

Igatahes, miks ma seda kõike üldse jagan, on sellepärast, et hoiatada, hoiatada, hoiatada! Hoidke silmad lahti, märgake, mida mehed teile räägivad (ok, ka naised, sest naispettureid on ka). Kindlasti ärge saatke endast alasti pilte ükskõik kui armunud te olete, ärge laenake raha ja olge valvsad!

A ja kõik oma naised on ta viinud Tondi Lasketiiru datele (seda siis tagant järgi teades ilmselt teiste naiste rahade eest).

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga