Armusin jälle nartsu vol3 ehk kuidas mees oli kahel mandril korraga

Kui ma kaks päeva tagasi selle loo kirja panemist alustasin, polnud mul halli aimugi, et MA SELLISE REHA otsa astusin… kui ma kaks päeva tagasi veel veidike südamevalu tundsin, siis tänaseks mind ajab lihtsalt naerma, kui rumalalt edev saab üks meesterahvas olla.

Saime eile selle teise naisega siis kokku või noh teadaolevalt teisega, jumal seda teab, palju neid veel võib olla, sest juba tulevad kirjad, palju ta naisi korraga approachinud on… Minule teada olevalt lõppes tal viimane sebin jaanuaris, tegelikkuses oli juuni teine nädal viimase naise ja ta lapsega reisil käinud. Samal ajal sebis juba uut naist (see naine ka mu jälgija).

25.juuni tuli juba meil match. Approach oli väga hea, köitis mu tähelepanu küll kohe. Ehk et nii palju siis sellest, et ta käib Tinderis harva. Kusjuures, kui meie teema läbi sai, oli ta seal ka kohe tagasi (jah, tegin ise ka konto uudishimust, kas ta tõesti on kohe uutel jahimaadel ning ofc, vanad saakloomad hoidis muidugi ka soojas kuni me selle naisega, keda ta 1,5.aastat ära kasutanud on, suhtlema hakkasime).

Tegelikult hea õppetund mulle endalegi. Ma naiivitar uskusin, et see, millega lähisuhtevägivalla teemadel tegelen ja meedias ka aeg-ajalt olen, on miski, mis annab mulle kaitse. Osa mehi on ju pärast seda ghostinud, osadega olen ise lõpu teinud, kuna olen näinud punaseid lippe. Seekord ma ei näinud, oli vaja veits koguda neid. Igatahes tallegi ju rääkisin, millega tegelen, kes olen ning tema jaoks oli see kõik fine. No milline mees, ei löögi araks, järelikult on normaalne!

Tegelikult ta isegi ei süvenenud… saatsin talle Südamesoovi saate alguses, et vaata ära ja kas on ikka huvi suhelda, sest mõni juba eos ütleb, et sorry, ei tahaks kindlasti meediasse sattuda. Seal saates on suht hästi lahti räägitud, kuidas ma piltlikult öeldes oma vägivaldsel eksil munad maha võtsin. Ja no, kes mind rohkem jälginud on, teavad, et avalikku poomist sai teinegi mees, kes mind oma töökaaslasega pettis.

Ilmselgelt see mees oli enda imetlemisega nii ametis, et polnud süvenemiseks aega või no, kui sa nii busy oled mitme naisega korraga ega siis ei pruugi see ebaoluline fakt meelde jääda, millega su uus potentsiaalne naine tegeleb.

Valus oli minu jaoks muidugi see, et kui tema teine sebitav/töökaaslane (või siis olin hoopis mina teine või üldsegi kolmas, neljas, jumal seda teab) minu kohta otse küsis, vastas härra, et ta ei tunnegi sellist ehk mind. Samal ajal saatis mulle sõnumi, kuidas tulevikus tema juurde võiksin kolida… eks see olegi raske, kui keegi paneb sind erilisena tundma ning siis tegelikult oled tema jaoks tühi koht, pole sooja ega külma. Aga see ongi nartsu tunnus, empaatia puudub ning sinna ei saa ta midagi parata, sest see error on tekkinud juba lapsepõlvest, mida naljalt ei paranda.

Raamat on veel tüübi käes, ei tea, kas mul on lootust see tagasi saada 😀 Uus raamat oli ja mulle kingitud, ise küsis, kas võib lugeda reisil ning andsin kaasa… (milline mees, loeb raamatuid ka veel).

Üleüldse, kui ma sellist tüüpi inimestega tuttavaks saan, huvitab mind nende perekond. Kuna punaseid lippe oli, siis psühholoog minus hakkas vaikselt tööle. See on muidugi mu enda mõtisklus, mitte süüdistus ega faktid, aga reisid on vaid perega, vaba aeg perega, vanemad ostnud korteri. Kuidas jaksab üks pere, kelle ametikohad on õpetaja ja treener, lubada nii luksuslikku elu, et 4 nädalat mööda Euroopat reisida, shoppata ja, veinimõisasid külastada, restorane väisata. Tahest tahtmata meenus mulle mu lapsepõlv, kui minu narkokullerist isa meid karavaniga mööda Euroopat vedas. Isegi paljud linnad olid samad. Ja no neid erinevaid reise on aastas mitmeid (peres on kokku 5 inimest).

Sellisele inimesele, kes nii palju valetab, tuleb tõesti tõlkida, mida tähendab “aus elu.” Loe kindlasti postitus lõpuni!

Kusjuures fun fact. Mehe ema oli mu FB lehe ja selle teise naise, kellega nüüd suhtleme, FB-s ära blokeerinud. Jällegi kahtlane. Pojuke teeb naisi katki ja emana paneme pea liiva alla. No mis siis ikka.

Igatahes meie õhtu nael seisneb aga praeguse postituse pealkirjas. Tüüp ühele naisele rääkis, kuidas ta on Brasiilias ja teisele, et jõuab kohe Prantsusmaale. Kusjuures meil oli veel see õhtu videocall ja no Brasiilia see küll ei olnud. Kui siis tõesti käis seal korra läbi ning kes kriminulle on vaadanud, siis edasi mõelge ise.. 😀 kuigi no kellaaegu vaadata, siis ilmselgelt tüüp lihtsalt VALETAS, et asub Brasiilias. Põhjus oli muidugi hea, miks see nö saladus on, et muidu kõik jälle kadestavad ja hatevad teda.


Tekstid töökaaslasele/teisele sebitavale.

Minule suht sama aeg info, et on siiski Prantsusmaal. Mõlemad kusjuures saime sama õhtu veel video, kus vanemad tantsivad (nemad siis ka kahel mandril korraga).

Oehh, siin oleks veel igasugu contenti, aga ma ei tea, kas viitsin sellest kirjutada või skriinida. No nt ühele naisele saadab fitlife pilte, mulle rasvaseid praepilte. Kui üks tema pildi peale midagi ei vasta, siis ehk teine ikka vastab. Ühesõnaga paar skriini ütleb rohkem kui tuhat sõna.

Kuna mina tema venitusarmi pildi peale midagi ei vastanud, siis…

Siis teiselt ikka rohkem tähelepanu saab.

No selline see meie edeva valetava paabulinnu lugu siis oli/on. Edukas ja tuntud ärikinnisvara maakler, kes tegelikult on below average, tööd alustab lõunast (kui alustab), elab vanemate korteris, reisib vaid perega, kõik nv-d veedab ka perega. Samal ajal tinderdab uusi ohvreid, mis tõenäoliselt ta elu nii kiireks muudabki (nendest skriinidest, et olen busy, võiks lausa eraldi postituse teha või siis sellest, kuidas räägib, et tema alkoholi tarbib minimaalselt, aga nii palju pilte on kokteilidega ning drinksutamise ettepanekud olid üsna tihi). Lõppkokkuvõttes kasutab naisi vaid seksleluna (millega ta ausalt öeldes lõpus läks üle piiri, aga ma ei ole kindel, kas olen valmis seda jagama), sest ilmselgelt antud inimesel elementaarne suhtlemisoskus naiste osas täiesti puudub.

Kui nüüd suuremat uut purakat ei tule, siis siinkohal selle postitusega paneks teema lukku. Mul on ülimalt hea meel, et meil selle naisega teed ühtisid. Ta on nagu nii äge inimene!

Olge hoitud ja jälgige punaseid lippe!

Teie Merli

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga