Sandra lugu vol 1 ehk saatuslik tinder match

Minu lugu nartsuga algas 2021. aasta aprilli keskel, kui matchisime Tinderis. (Sidenote: Mul ei olnud kunagi varem ühtegi suhet olnud ega ühegi mehega sellist suhtlus jms olnud ehk olin n-ö puhas leht.) Alguses kõik ilus ja tore, leidsime ühiseid joone: trenn ja kaalulangetusteekond, mille oleme mõlemad läbi teinud.

Ohumärgid oli aga juba esimesest date’st saadik, kui tuli küsimus mu kehakaalu kohta, seejärel ütles, et alakeha on mul hea, aga ülakeha võiks parem olla. Suhtlesime aga edasi ja kui ta sai teada, et mul pole varasemaid suhteid ega kogemusi olnud, siis nägu oli nagu lapsel kommipoes. Võrdluseks ta tõi, et uus auto on ju alati parem kui kasutatud… Minu viga oligi selles, et olin naiivne ja kuna varasemalt polnud tähelepanu saanud ja kellelegi meeldinud, siis püüdsin temast kinni hoida, isegi, kui ta mind maha tegi ja alati oli minus mingi viga.

Kui aga jutt temast oli, siis tema oli meil siiski kõiges kõige parem, ilusam, tahetum jne. Terve suhtluse aeg (1,5 aastat) oli ikka teemas see, et ma võiksin olla väiksem, alla võtta, tuhar võiks ikka suurem olla, kuni lõpuks, kui polnud millegi kallal enam võtta, jõudis ta mu venitusarmideni ja excess skini juurde, mis mul kaalulangetusest on. Kui rääkisin, et mind häirib mu excess skin, kuna ma pole kindel, kas saaksin kunagi võistlema minna (bikiinifitness) ja et loodan, et treener ütleb, et ikka saan ja oppi pole vaja. Selle peale sain vastuseks, et oi, no sul seda on jaa, et pigem opp ikka… Ma niigi olen ebakindel inimene oma välimuse osas ja väljaveninud nahk tekitab seda juurde, aga kui inimene, kellesse sa oled armunud, ütleb seda, siis see teeb ikka meeletult haiget.

Meil oli ka juttu laste saamisest ja millal kumbki sooviks ning kõik nagu klappis, kuniks ma sain võimaluse töötada samas kohas, kus tema. Selle peale, kui ütlesin, et lähen sinna, siis ta ütles, et kui ma sinna tulen, siis meie suhtlus on vaid professionaalne jne. Ilmselgelt, kuna meil oli selleks ajaks juba olnud nii palju lahkhelisid jms, siis valisin töö, kuna ta polnud mulle kordagi kinnitust meie osas andnud. Kuid mees ei tea ise ka, mida ütleb või tahab, kuna esimesest päevast saati, kui sinna tööle läksin, oli suhtlus professionaalsusest ja lihtsalt töökaaslaste jutust kaugel: flirtimine kontoris, kirjutamine messengeris ja instagramis. Tahtis nv-del kokku saada jne.

Eduka kinnisvaramaakleri professionaalsus.

Sain ka tööle minnes teada siis, KUI BUSY see mehike on. Kõik need ütlemised, et tal tööd palju ja ta kogu aeg on busy, olid valed. Nägin siis oma silmaga, kuidas tööle ilmutakse heal juhul lõunaks ja lahkutakse paari h pärast. Samuti, et mees ei ole üldse nii tark, teadlik ja edukas, kui mulje teistele endast jätab. Keskpärane egoistlik paabulind vaid.

Peale mu tööleminemist samasse ettevõttesse meie suhtlus jätkus, kuid sellest juba järgmises osas, sest töötada ühes kohas inimesega, kellega sul teema on ja kes sulle pidevalt haiget teeb, ei ole vaimselt kerge, eriti, kui tegemist on nartsissistiga. Kuna meie suhtlus oli enamus ajast ka snapchatis, siis kahjuks neid screene mul pole, kui järgmises postituses on, kuna siis olid tülid jms messengeris…

Järgmise korrani

Andra 🧡

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga