Sissekanne nr 36

Appi! Pea kaks kuud on möödas mu viimasest sissekandest… Olen vahepeal tahtnud kirjutada küll, aga ei ole leidnud ikkagi endas seda tahet, et mõtted kirja panna. Ausalt öeldes saan aru, miks paljud loobuvad oma loo avaldamisest, see kisub haavad lahti, see paneb mõtlema kogetud halvale.  Mina aga ei taha unustada enda missiooni, aidata oma blogiga kasvõi üht inimest.

Üks asi on see, mida ma enda jaoks teen ja kuidas ma iseend aitan, aga teine asi on see, et ma niiiii väga tahan, et ma suudaks kellelgi elu paremaks muuta või õigemini, et ma selle tekstiga suudan kedagi niimoodi mõjutada, et see naine tahab iseenda elu paremaks teha. Eile jäi mulle silma mõttetera (jälgin Instagramis erinevaid psühhopaatidega seotud kontosid): “Losing you was my biggest win” ehk sinu kaotamine on olnud mu suurim võit. Ma ei teagi, kas enam paremini saabki sellist olukorda kokku võtta?!

Vahepeal oli O teemal pikalt vaikus, kuniks 9.juulil sain selle kauaoodatud kõne prokurörilt. Järgmine päev läksin juba temaga kokku saama. Jumal tänatud, et see naine on asjalik ja väga põhimõttekindel. Mul oli õigus lugeda O ütlusi. Ta ütles kohe ära, et see on suht mõttetu, midagi ta omaks ei võta ning kokkuleppemenetlust ei ole mul mõtet selle inimesega sõlmida, sest meil ei ole lihtsalt milleski kokku leppida. Lisaks ütles ta otse välja, et jumal tänatud, et mul temaga lapsi ei ole, sest siis oleks elu lõpuni mu elu põrgu. Muidugi ma tahtsin lugeda, mis sellel mehel siis öelda on.

Issssanda püharistivägi! Ma ei teagi, kumb mind rohkem hämmastas, kas see, kui loll ta tegelikult on või see, millised valed seal kirjas on. Tema rumalus on muidugi mulle kasuks, sest kõige hullem pidi ohvri seisukohalt olema see, kui mees ei anna tunnistusi, ütleb, et midagi oli, naine on ise peast soe ning tal ei ole rohkem midagi öelda ja ongi kõik. Tõesta siis midagi, aga minu hulluke hakkas end igati õigustama ja põhjendama.

Toon siis need punktid ükshaaval välja, mida mäletan:
1) Mina olevat ise olnud väga armukade, ei lubanud sõbrannadega suhelda ega väljas käia. Huule ja käe sain ka siniseks sellepärast, et muutusin armukadedaks ning tema üritas mind maha rahustada. Üleüldse oli mul midagi korrast ära, kuna nutsin pidevalt (esimene vastuolu: miks ma küll nutsin, mis mees tahab olla sellise piripilliliisuga koos?!)

2) Mina lõin ise ennast tema vastu ära… Kui teemaks tuli mu sõber, kes kirjutas mu emale, kas minuga on kõik korras ja ta mu emaile lugedes sellest teada sai, siis ta vihastas, kuna olin oma minevikus kinni ja minevikus olin petnud… Vastuolu: tema luges minu meile, minu meilboksist, kuidas ta teab minu minevikust ja kuidas mineviku puutub olevikku????
3) Mina manipuleerisin temaga, tema avastas mingi hetk, et kondoomis on liiga vähe spermat ja hakkas siis minuga nö katseid tegema ja avastas, et ma teen salaja kondoome katki, et salaja rasedaks jääda. Tema ei tahtnud lapsi, aga mina tahtsin… wtf, kuidas ma sain salaja kondoome katki teha? Ma üritasin teda aasta algusest saadik maha jätta, veel vähem tahtsin last sellise inimesega. Ja siis mina manipuleerin (kuigi jah tuleb tunnistada, et oli hetk, kus mõtlesin, et laps teeb ehk suhte paremaks ja siis vägivald lõppeb- JUMAL TÄNATUD, ET SEE VAID MÕTTEKS JÄI!)
4)Selle peale ta vihastas eriti, kui tuli välja, et olin lühikese kleidi ostnud, kuigi tean, et see teda häirib. Vastuolu: no, mis mees mõõdab naise seeliku pikkust??? või mis argument see on, et ta otsustab, mis riideid ma kanda võin?

5) Kuuri ta ei ole mind kunagi kinni pannud ega relvaga ähvardanud, korra näitas oma stardipüstolit. No hea seegi, et tunnistas, et relva näitas, aga kust ma oleks pidanud teadma, et see ei olegi päris revolver, kui ta mulle vastupidist väitis? No ma ei tea, annab ikka mul välja mõelda selliseid totrusi

6) Psühhiaatriahaiglas ta olnud ei ole. See viis mind tegelikult kõige rohkem endast välja. Ta saatis mulle järgmine päev seal ees tehtud pildi!!! Ta rääkis mulle kuid, kui halb ja paha seal olla oli…ta “käis” psühhiaatri juures, saatis retseptide väljavõtte. Parim sõber on tal IT guru, tagant järgi saan aru, et selle väljavõtte saatmisega läkski tal aega, väidetavalt ei saanud ta eesti.ee keskkonda sisse, kuna ei leidnud ID-kaarti.

Oehhh…Ja no kurat, kus ma muretsesin alguses ta pärast, et hull tahabki end ära tappa ja terve mu puhkusereis ta kirjutas sellest ning terroriseeris mind. Nüüd tagant järgi avastasin, et ta kodusoleval naisel on 06.08.2018 sünnipäev, eks sellepärast ta oligi siis “kadunud”.

7) Nägin traumapunkti väljavõtet, kus ta on nädal aega hiljem fiksseerinud abaluumurru kallaletungi tagajärel… Õnneks prokurör sai kohe aru, et see on täielik jura.

8) Ta saatis minu valede väljavõtte, kus oli nt, et ostsin punase kampsuni, aga talle ei öelnud, lasin kassi magamistuppa ja talle ei öelnud (kusjuures ma tegin seda oluliselt rohkem kui tema teadis ning tal ei löönud mitte mingisugust allergiat välja). Lisaks oli seal mu mineviku kohta asju, mida ma ei ole tahtnud talle rääkida, aga ta lihtsalt peksis need mult jõuga välja.

Seda ta isegi tunnistas, et klammerdajaga mul kõrva ääres oli, aga tema versioon sellest oli, et mina alguses nutsin ja tema küsis, mis mul on, mina ei tahtnud rääkida ning siis lõpuks valis sellise tee ja rääkisin välja (sama juttu rääkis ta mulle kord enda eksi kohta, ma kahtlustan, et see on sama naine, keda ta enne mind terroriseeris…). Tegelikkuses hakkasin nutma pärast seda, kui ta klammerdajaga tuli ja siis ma rääkisingi välja, et ma olen oma eksi enne teda ka petnud. No wtf, jälle ju vastuolu.

Ma ei ole tahtnud oma minevikust talle detailselt rääkida, mind ei huvitanud tema minevik ja detailideni, tema rääkis ise, kuidas ta kogu aeg Marilisi aeg teisi pani, no who cares. Põhjusega kutsutakse sellist asja minevikuks ja miks peaks üldse järgmine suhe olema selline nagu minevikus on olnud? Lahku minnakse mingisugusel põhjusel.

Lõpetuseks siis, milline normaalne mees tahab olla koos naisega, kes ise end tema vastu ära lööb, nutab, armukadetseb ja manipuleerib?! Mida ta minus nägi siis. Õnneks on ta ikka nii rumal olnud, mul on ju kõik meie FB vestlused alles, kus ta selgelt kirjutab, et kui ostan kleidi, saan molli ja kui ei ole heas tujus pärast tüli, saan molli jne… Temal neid järelikult alles ei ole, kui sellist jama kokku ajas, sest ega valetamine ei ole ju ka lihtne, pead täpselt ju teadma, mis jura kokku ajad, aga ta jookseb nüüd ise enda valedega ummikusse.

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga