Marge hingelt ära ja abipalve

Tere Merli. Ma olen Sind ammu jälginud ja Sa teed tänuväärset tööd❤️

Ma olen ammu mõelnud kirjutada Sulle, aga siis on olnud häbi või tunne, miks ma tüütan oma lollustega teisi. Aga nüüd tunnen, et äkki peaks, kas või selleks, et südamelt ja hingelt kõik ära saada. Ja kuna Sinul jälgijaid palju äkki saan mingisugust abi. Nt nõuga. Alustan algusest, millest kõik alguse sai, oli vägivaldne suhe, seal oli nii füüsilist- ja vaimset vägivalda. See oli nii kohutav, et tänaseks päevaks ma seda enam meenutada ei taha, olen teinud sellega lõpparve ja nö andestanud. Aga selle mehega sai minu nimele võetud erinevad laenud, loomulikult ise olin täiega loll ja kahetsen seda. Mul on veel makata ~ 5000€, mida teen loomulikult iga kuu, kuna tahan ükskord normaalselt ja võlavabalt elada. Mul on laps, kes läheb kooli ja ka tema väärib head elu, mitte et emme vaid sente loeb. Mul on diagnoositud ärevushäire, võtsin pikalt AD, lõpetasin detsembris aga kõik jamad maailmas toimuva ja eraelus on võimendanud taas seda.

Nüüd põhiprobleemi juurde. Elan üürikas aga kuna siin enam elada ei saa. Naabritel uputab ja pidevalt vesi kinni, ka nüüd neljapäevast kuni esmaspäevani (vist?). Korter, kus uputab, ei lase torumehi sisse ja kannatab terve püstak. Nii kestnud see aastaid. Aga nüüd sai mul siiber ja otsin uut korterit. Mustamäele mõistliku hinnaga ja kommunaalid.

Äkki Sinu jälgijate seas on keegi, kes üürib võimalusel tagatisrahata, seoses võlgadega. Kindlasti maksan maksud õigeaegselt, lihtsalt keeruline on maksta 2x 500€ nt. Ja äkki on keegi oskab aidata mind võlgadega.

Aitäh, et sain selle loo ära räägida. Aitäh, et teed nii imelist tööd kui teed. Aga palun anonüümsust. Ma ei tahaks, et ex ja lapseisa selle kuidagi leiaks jne.

Aitäh veelkord!💕

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga