Anna lugu I osa

Tere Merli! Sain sinu blogist väga palju innustust ja julgust oma lugu jagada, siiani sellest teavad väga vähesed minule kõige lähedasemad inimesed, aga nemadki ei tea kõiki detaile. Peamine põhjus miks tahaksin seda lugu jagada on see, et minule väga lähedane inimene kannatab hetkel vaimse terroriseermise ja manipuleerimise all, ta teeb küll vaikselt edusamme, aga igapäev kõhkleb ja ütleb, et ikka laste pärast koos olla, ma loodan, et kui ta näeb, et mina julgesin oma lugu jagada, siis see annaks talle julgust ja inspiratsiooni asi ära lõpetada.

Järgnev lugu on murdosa sellest, mida tegelikult olen kogenud. Praeguseks olen õnnelikus suhtes maailma parima mehega ja elame koos meile armsaks saanud kodus koos kolme karvapalliga. Aasta oli 2014-2015, kui kogesin lähisuhtevägivalda, olin siis väga noor, kõigest 17 aastane, kui teda kohtasin, hetkel olen 25, aga mul on siiani kõik detailselt meeles.

Alustan algusest, see oli 2014.aasta suvi kui temaga (kutsugem teda temakeseks) Rate.ee nimelises keskonnas tuttavaks sain ja suhtlema hakkasime. Kõik arenes väga kiiresti, oli suvi ja olin Eestis puhkusel (elan igapäevaselt Soomes) ja otsustasin talle siis külla sõita, ta meeldis mulle kohe, kui teda nägin, kuigi ta tuli mulle vastu pisut joogisena. Mul oleks juba siis pidanud häirekellad tööle hakkama, aga ei hakanud, veetsime koos toreda nädalavahetuse. Käisime teine teise juures kogu suve vältel, kõik oli ilus ja tore kuniks jõudis kätte augustikuu.

Augustis pidin Soome tagasi tulema, sest mul hakkas kool, olin nii armunud ja ei tahtnud temast eemal olla. Kutsusin ta endaga Soome kaasa, mis oli kõige suurem viga üldse. Alguses kolisime mu ema juurde elama. Elasime seal umbes paar kuud kuni ta seal märatsema ja räuskama hakkas öösiti, mu ema enam ei kannatanud seda välja ja käskis ta minema saata. Ma ei kuulanud ema ja me kolisime omaette elama.

Ühel oktoobrikuu päeval, olin just eelmine päev 18 saanud ja sõbrannad tegid ettepaneku, et läheksime tähistaksime mu sünnipäeva klubis, mis temakesele muidugi ei meeldinud. Ta hakkas mind piirama, et ei lähe ma kuhugi ja et miks sinna välja kipun, kas lähen sinna meestega k*ppima jne. Vaatamata tema piiramisele, otsustasin siiski minna, ta pommitas mind terve õhtu kõnedega ja saatis sõnumeid ja snäppe. Lõpuks, kui koju jõudsin hommikul, siis oli ta terve korteri segamini pööranud ja üksinda terve pudeli viina ära joonud, ootas mind magamistoas käed rusikas. Arvasin, et nüüd saan peksa, aga ei ta oli ennast nii täis kaaninud,et ta ei seisnud õieti püstigi, noh läksime siis magama…

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga