MerliKaunissaar

Sissekanne nr 7

Täna hommikul kiskus asi jälle hulluks. Tema on nõus mulle uue võimaluse andma, alustame puhtalt lehelt, mis tähendab seda, et mul on 0 pidu ja üritust ning ürituste kohta ütleb tema, kas võin minna või ei või minna.

Teiseks soovis ta, et ma kirjutaksin ise oma eksile kirja, kus kõik ära räägiksin, kolmandaks, et pean oma kassi ära andma. Hakkasin nutma, siis anti mulle leebem variant, kui ma mingi jama kokku tema jaoks keeran, siis lõikab minu silme all mu kassil soolikad välja. Hakkasin veel rohkem nutma… Ütles, et olgu, saan valida, mis nendest kolmest asjast ära jääb. Ütlesin, et kass, sellega leppis. Ma tahtsin kõik ära lõpetada, sellest jurast välja astuda, ütlesin, et ei taha enam temaga tegemist teha. Selle peale sain vastuse, et see võimalus mul on, aga siis mul ei ole enam kahe kuu pärast töökohta, ta organiseerib need asjad nii, et mind lastakse lahti, sest tema ei taha enam mu mordat töö juures näha. Mis kurat mul üle jäi, kui kõigega jälle nõustuda? Ma alles sain siia tööle, mulle väga meeldib see töö ja kollektiiv, ei tahaks küll ise lahkuda.

Olavi ähvardus kassiga

Aga normaalne naine ei taha minna välja, kui meest see häirib, et see ei tuleks mõttesegi. See variant ka ei sobi, et käiksime koos, kuna talle see asi ei istu. Vahepeal ta rahunes maha ja ma ei pea oma eksile kirja kirjutama, aga seda ta soovis, et kirjutaksin valmis ning saadaksin talle tema numbri ka. Kaval, väga kaval. Asi, millega hiljem jälle manipuleerida.

Ma vajan abi, aga ma ei tea, kust seda saada, kelle poole peaksin pöörduma? Politsei mind ei saa aidata, sest tal ei ole mingi probleem lasta kirjutada hullu paberid ning Eesti Vabariigis hullule ei tehta midagi.* Lisaks on ta veel öelnud, et isegi, kui ta peaks kinni minema, siis rahaga on võimalik kõik ära osta ning minu elu rikuks ta ikkagi ära.

Peksa ma ei saa lasta talle anda, sest mul ei ole kedagi sellist ning siis ta hävitaks ikkagi mu elu. Ainuke pääsetee tundub, et ma pean lihtsalt siit riigist lahkuma ning mitte kunagi enam tagasi vaatama! Nüüd aga lähen temaga koos lõunale…

 

* See ei ole tegelikult nii lihtne, aga tol ajal uskusin naiivselt tema ähvardusi.

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga